AZ Concept

Usługi tapicerskie

Renowacja mebli tapicerowanych – odświeżamy stary mebel i nadajemy mu nowe życie

Nawet najpiękniej zaprojektowane i odświeżone wnętrze może stracić swój blask, jeśli wyposażone zostanie w nieodpowiednie, dobrane przypadkowo meble. Warto zadbać o to, aby znajdujące się w przestrzeni mieszkalnej elementy wyposażenia dodawały pomieszczeniom lekkości i elegancji. Takie właśnie meble oferuje firma AZ CONCEPT posiadająca w szerokiej gamie swoich usług również usługi tapicerskie. 

Dajemy meblom nowe życie

Klienci korzystający z usług tapicerskich firmy AZ CONCEPT podkreślają często, jak bardzo przywiązani są do swoich mebli, które z biegiem czasu, choć w dalszym ciągu mają wartość sentymentalną, nie zapewniają wygody ani nie upiększają salonu, sypialni czy jadalni. Rozumiemy to i popieramy zarówno ze względów ekologicznych jak i ekonomicznych, dlatego z największą przyjemnością i starannością przywracamy kanapom, fotelom, łóżkom, sofom i pufom ich dawną świetność i blask. Stosując najwyższej jakości tkaniny obiciowe, naturalne i ekologiczne skóry w szerokiej gamie kolorystycznej nasi fachowcy, prawdziwi pasjonaci tapicerskiej sztuki, przygotują meble zarówno zapewniające komfortowy sen czy wypoczynek, jak i cieszące oko i zdobiące przestrzeń. Z pewnością wykonane ręcznie z największą starannością i pieczołowitością obicia będą wyróżniać Twoje wnętrza, podkreślać ich indywidualny styl i dobry gust ich lokatorów.

Oprócz renowacji mebli firma AZ CONCEPT wykonuje także inne usługi związane z pracami tapicerskimi. Tapicerowane ściany, wezgłowia łóżek, wygłuszające obicia drzwi, miękkie siedziska na komódkach czy skrzyniach – to wszystko może stać się elementem wystroju Twojego wnętrza dzięki sprawnej i terminowej pracy naszych fachowców.

Szukamy nowych rozwiązań

Usługi tapicerskie firmy AZ CONCEPT to nie tylko odświeżanie tego co już było. Tworzymy również meble – zarówno według pomysłów klienta, jak i wykorzystując kreatywność naszych projektantów. Oryginalne formy, solidne wykonanie, trwałe materiały – staramy się aby te pojęcia stały się naszą wizytówką przy spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Nie działamy schematycznie. Szukamy ciekawych rozwiązań i wychodzimy z inicjatywą. Doradzamy i pomagamy przy wyborze materiałów tapicerskich. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zobacz również: usługi stolarskie