AZ Concept

Montaż wykładzin Warszawa

Dobranie odpowiednej wykładziny do potrzeb i aranżacji wnętrza to dopiero pierwszy krok do pięknej podłogi. Kolejnym jest przygotowanie podłoża i dokładne, skuteczne zamontowanie wykładziny tak, by cieszyła oko na długie lata. Skorzystaj z fachowej pomocy i powierz montaż wykładzin w swoim domu lub biurze profesjonalistom!

Montaż wykładzin – dlaczego warto powierzyć go doświadczonej firmie?

Odpowiednie ułożenie i dopasowanie wykładziny do wszelkich trudnodostępnych miejsc w pomieszczeniu to gwarancja bezproblemowego jej użytkowania przez wiele lat z zachowaniem jej estetyki i funkcjonalności. Z pomocą wykwalifikowanego, doświadczonego zespołu monterskiego możliwe jest wykończenie wykładziną niemal każdej powierzchni – tak domowych, jak i tych w budynkach komercyjnych i biurowcach. Profesjonalnie zamontowana wykładzina zachwyci Twoich gości, klientów i kontrahentów.

Odpowiednie przygotowanie gwarancją skuteczności wykonania

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym układaniem wykładzin od wielu lat. Pracę rozpoczynamy od wykonania dokładnych pomiarów, wspomagamy klienta w doborze odpowiedniego rodzaju wykładziny – w zależności od:

  • funkcji danego pomieszczenia,
  • natężenia ruchu w pomieszczeniu,
  • warunków, jakie panują w danym pomieszczeniu,
  • wystroju danego wnętrza.
 

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i wnętrza – dopasujemy czas montażu do Twoich potrzeb, prace wykonamy tak, by nie zakłócać Twoich planów. 

Profesjonalny montaż wykładzin podłogowych

Prawidłowy montaż wykładziny, niezależnie od jej rodzaju, wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża. Jeśli wykładzina pokrywać ma powierzchnię, na której wcześniej znajdowało się inne pokrycie, przeprowadzimy profesjonalny jego demontaż, łącznie z naprawą i oczyszczeniem posadzki. W przypadku większych nierówności podłoża – wyrównamy je tak, by podłoga była wypoziomowana i miała gładką powierzchnię. Odpowiednio dotniemy – jeśli będzie niezbędny – podkład pod wykładzinę i samą wykładzinę. Do montażu wykładziny stosujemy najwyższej jakości materiały i wysokiej jakości kleje. Dzięki temu będzie ona skutecznie i trwale przytwierdzona do podłoża. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących montażu wykładzin, zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź również nasze usługi parkieciarskie.