AZ Concept

Usługi ślusarskie Warszawa

Projektujemy i wykonujemy balustrady, schody i wiele innych

Elementy metalowe znajdują coraz większe uznanie projektantów wnętrz i osób samodzielnie aranżujących swoje mieszkania. Doskonale wpisują się w bieżące trendy – są nieodzownym dodatkiem w projektach loftowych i industrialnych, ale nie tylko Zleć usługi ślusarskie w AZ CONCEPT. Sprawdź, co możemy dla Ciebie przygotować!

Metalowe schody

Schody powinny spełniać pewne konkretne warunki żeby były nie tylko wygodne i komfortowe w użytkowaniu, ale też po prostu bezpieczne. Nie bez znaczenia pozostają względy estetyki. Dlatego też tak ważne jest żeby wykonanie ich było dokładne i przemyślane. Nasza ekipa oferuje nie tylko zaprojektowanie schodów i wykonanie ich, ale też swoje fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy klientom między innymi schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej, która gwarantuje wytrzymałość na długie lata. Można ją zestawić na przykład ze szkłem lub drewnem, co prezentuje się doskonale, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach.

Balustrady metalowe

Niezależnie od tego jaki styl preferujesz, nasi projektanci zrobią wszystko, żeby wymyślić coś co trafi w Twoje gusta lub też żeby zrealizować projekt zgodny z Twoim pomysłem. Stalowe lub połączone ze szklanymi elementami balustrady, to idealne wypełnienie modnego i modernistycznego wnętrza. 

Realizujemy balustrady metalowe na zamówienie, od tych najprostszych i najbardziej tradycyjnych do nieco bardziej awangardowych. Jedno będzie je jednak na pewno łączyć, niezależnie od Twojego wyboru, wszystkie będą wykonane z trwałych, solidnych materiałów, tak żeby mogły służyć z powodzeniem jak najdłuższy czas.

Stelaże, które zapewniają komfort

Stelaże zazwyczaj kojarzone są z konstrukcją łóżka, choć wykorzystywane są też na przykład do wykonania niektórych mebli biurowych i nie tylko. Przy ich realizacji najważniejsza jest precyzja, która bezpośrednio wpłynie na funkcjonalność wykonanego mebla czy zabudowy.  po wykonaniu wszystkich prac, to jednak mają ogromne znaczenie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.