AZ Concept

Usługi szklarskie

Szkło już od wielu lat jest elementem dekoracyjnym stosowanym powszechnie w wielu rodzajach pomieszczeń. Oczywiście jego najpopularniejszym zastosowaniem są szyby, przeszklenia i lustra, ale zamawiając usługi szklarskie w AZ CONCEPT możesz liczyć nawet bardzo śmiałych i innowacyjnych projektów.

Szkło dekoracyjne – ekskluzywny dodatek do nowoczesnego wnętrza

W dzisiejszych czasach, kiedy pracujemy niejednokrotnie od świtu do zmierzchu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, niewiele światła dziennego cieszy nasze oczy. Dlatego warto zdecydować się na dodatkowe doświetlenie i rozjaśnienie mieszkania poprzez zastosowanie szkła dekoracyjnego. W AZ CONCEPT wykonamy dla Ciebie lustra, kabiny prysznicowe, drzwi, ściany, panele czy parawany ze szkła. Zrealizujemy zarówno niewielkie elementy wymagające jubilerskiej precyzji, jak i zabudowy dużych powierzchni.

Możemy wykonać je zarówno według Twojego pomysłu, jak i zaproponować usługi naszych projektantów. Nasze oryginalne i nowatorskie projekty zadowolą z pewnością najbardziej wyszukane gusta.

Najwyższa jakość

Używane przez nas materiały szklane są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i matowienie powierzchni oraz łatwe w konserwacji. Jeśli potrzebujesz porady w doborze środków do utrzymania szklanych powierzchni – służymy pomocą.

Proponujemy szeroką paletę kolorów i faktur szkła float, szkła satynowego, barwionego w masie, laminowanego oraz szkła lacobel. W projektach wymagających szczególnej odporności stosujemy szkło zbrojone i kominkowe. Możesz zdecydować się także na szkło matowe, tłuczone, mrożone czy ornamentowe. Pomożemy Ci wybrać i zamontujemy odpowiednie oświetlenie tafli szklanych, by wydobyć z instalacji jeszcze więcej charakteru i podkreślić wyjątkowość zaplanowanej przez Ciebie aranżacji. Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Zobacz też nasze usługi kamieniarskie.