AZ Concept

Serwis i sprzątanie Warszawa

Nawet najpiękniej zaprojektowane i urządzone wnętrze nie zrobi dobrego wrażenia, jeśli nie będzie lśnić czystością i pachnieć świeżością. Dlatego nasza firma prócz kompleksowych usług remontowych oferuje również serwis sprzątający zapewniający poremontowe i cykliczne utrzymanie czystości. 

Serwis i usługi sprzątające AZ CONCEPT

Realizowana przez nas usługa sprzątania prowadzona jest przez doświadczony personel. Oprócz profesjonalnej wiedzy na temat utrzymania czystości, elastyczności i dyspozycyjności nasi pracownicy cechują się dyskrecją i wysoką kulturą osobistą. Pracują zarówno indywidualnie jak i w multizadaniowych zespołach. A jedynym śladem ich obecności w obsługiwanych pomieszczeniach będzie nienaganny ład I porządek.  Stosowane przez nas środki spełniają najwyższe europejskie i światowe normy jakościowe. Posiadają uznane atesty i certyfikaty. Zapewniają nie tylko nienaganną czystość i połysk serwisowanych powierzchni, ale również pięknie pachną i są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Używamy wyłącznie ekologicznych i biodegradowalnych płynów, past i aerozoli. Stosowane przez nas tkaniny czyszczące nie pozostawiają smug ani mikrowłókien. Po ich zastosowaniu nie pozostaje najmniejszy ślad. Przy czym używane przez nas narzędzia nie generują nadmiernego hałasu, drgań, pyłów i są energooszczędne. 

Indywidualny harmonogram

Częstotliwość sprzątania dobieramy indywidualnie do charakteru obsługiwanych obiektów. Złożoną przez nas ofertę poprzedza pogłębiony wywiad dotyczący potrzeb ich użytkowników. Wspólnie z klientem opracowujemy plan utrzymania czystości. Oprócz sprzątania poremontowego, które jest zwieńczeniem prowadzonej przez nas inwestycji oferujemy również sprzątanie cykliczne w ustalonych interwałach. Niezależnie, czy klient życzy sobie naszego serwisu w dni robocze czy w weekendy zawsze jesteśmy do dyspozycji.