AZ Concept

O nas

AZ CONCEPT – sztuka tworzenia wnętrz

Jesteśmy firmą, której celem jest indywidualne i kompleksowe podejście do Klienta. Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego zawsze wywiązujemy się z obowiązków i ustalonych ram czasowych. Staramy się poznać naszych Klientów, aby zaprojektowane wnętrza pasowały do ich stylu życia, charakteru i poczucia estetyki. Działamy w branży od 20 lat – za nami wiele wymagających projektów. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – zarządzamy projektem od A do Z. Nie musisz martwić się o materiały budowlane, nadzór, wybór dodatków czy sprzątanie po wykonanej pracy. Wszystko organizujemy we własnym zakresie. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, tak aby służyły bez zarzutu i jak najdłużej. Bierzemy pod uwagę uwagi naszych Klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Zależy nam na tym, aby zaaranżowana przez nas przestrzeń spełniała zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne. Kluczem do sukcesu, według naszej firmy, jest dobra komunikacja i współpraca, dlatego przywiązujemy do tego największą wagę.

Zawsze stawiamy na nowoczesne i nieoczywiste rozwiązania. W zakładce REALIZACJE znajdziesz wykonane przez nas aranżacje. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, co czyni nasze projekty wyjątkowymi. Estetyka i kolorystyka wnętrz muszą być zgodne z preferencjami naszych Klientów – możesz jednak liczyć na porady i sugestie naszych fachowców.

Działamy w wielu obszarach

Oferujemy realizacje pod klucz, usługi remontowo-budowlane oraz wyposażeniowo-dekoracyjne. Zajmujemy się także usługami stolarskimi, parkieciarskimi, tapicerskimi oraz szklarskimi. Możesz powierzyć nam również montaż wykładzin oraz sprzątanie.

Nasze projekty poza warstwą estetyczną odznaczają się również wysoką funkcjonalnością. Staramy się wykorzystywać maksimum potencjału danej przestrzeni, aby dobrze zagospodarować nawet jej najmniejszy fragment. Podejmując współpracę z AZ Concept, otrzymujesz gwarancję wykonania wszystkich prac na najwyższym poziomie oraz możliwość skorzystania z fachowego doradztwa na każdym etapie.