AZ Concept

Usługi parkieciarskie Warszawa

Usługi parkieciarskie dla mieszkań, domów i obiektów komercyjnych

Parkiet z naturalnego drewna to ponadczasowe rozwiązanie aranżacyjne. Świetnie wygląda się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej stylistyce. Aby doskonale się prezentował i zachował trwałość na długie lata, wymaga profesjonalnego montażu, a z biegiem czasu także prac konserwacyjnych i pielęgnacyjnych. W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe usługi parkieciarskie – od projektowania, poprzez układanie, aż po cyklinowanie i konserwację.

Różne wzory i gatunki drewna

Wszystkie prace parkieciarskie wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, analizując jego potrzeby i pożądany efekt końcowy. Układamy parkiety z rodzimych gatunków drewna, a także tych bardziej egzotycznych, wymagających szczególnego podejścia i traktowania. Tworzymy tradycyjne i nowoczesne wzory, dbając o każdy szczegół wykonania i najdrobniejsze detale. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że elegancka podłoga musi prezentować się bez zarzutu nawet w miejscach, które na co dzień są niewidoczne.

Prace renowacyjne i konserwacja

Oprócz wykonania parkietu, w naszej ofercie można znaleźć także prace renowacyjne podłóg i schodów, układanie tarasów, montaż cokołów i listew przypodłogowych, a także cyklinowanie, które pozwala na odświeżenie starego parkietu i przywrócenie mu dawnego blasku. Realizujemy również zlecenia związane z konserwacją podłóg – olejowaniem, lakierowaniem i bejcowaniem.  

Wiedza, doświadczenie i sprawdzone technologie

W pracach montażowych i renowacyjnych bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, wykorzystując zarówno stare, tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne technologie. Każdą pracę konsultujemy z klientem, starając się dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Nasze parkiety łączą w sobie ponadczasową estetykę i niezwykły design z wytrzymałością i trwałością użytkowania. Powierzając nam wykonanie lub renowację parkietu, klienci mogą mieć pewność, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie, a jej efekt w postaci eleganckiego parkietu stanie się prawdziwą ozdobą każdego wnętrza.

Zobacz również usługę montażu wykładziny.