Montaż wykładziny PCV może wydawać się prostą czynnością, ale bez posiadania odpowiedniej wiedzy, może dojść do uszkodzenia materiału. Lepiej skorzystać z usług profesjonalistów.

Samodzielny montaż wykładziny PCV nie jest niewykonalny, ale w wielu przypadkach może okazać się problematyczny. Dlaczego warto zlecić to zadanie profesjonalistom?

Profesjonalne przygotowanie podłoża

Montaż wykładziny PCV należy rozpocząć od perfekcyjnego przygotowania podłoża. W tym celu przede wszystkim trzeba oczyścić powierzchnię ze wszystkich zanieczyszczeń, a następnie ją zagruntować. Konieczne jest również wykonanie nowej wylewki i wyszlifowanie powierzchni tak, aby była jednolita i równa.

Już samo przygotowanie podłoża pokazuje, jak ważna jest pomoc profesjonalistów.

Montaż wykładziny PCV

Podstawą montażu wykładziny PCV jest dokładne docięcie fragmentów tak, aby nie pojawiły się żadne ślady w miejscach łączenia. W odpowiednich miejscach trzeba również nanieść dobrą ilość warstwy specjalnego kleju do wykładzin. Ostatnim krokiem jest gładkie położenie produktu, dopasowanie łączeń i narożników wykładziny.

Wszystkie wymienione wyżej czynności wymagają doświadczenia, dlatego warto zlecić je profesjonalnej ekipie, która gwarantuje sprawne przeprowadzenie całego procesu.

Szeroka wiedza pracowników, praktyczne doświadczenie powodują, że wykładzina zostanie w docelowym miejscu położona tak, jak powinna. Profesjonalny montaż przekłada się na jej długoletnie użytkowanie.

Najlepsze wykładziny PCV

Wykładziny wykonane z PCV polecamy klientom, którzy poszukują produktów trwałych, odpornych na uszkodzenia i ścieranie. Ten produkt wykończeniowy jest łatwy w utrzymaniu czystości i daje możliwość bezproblemowej eksploatacji przez lata.

Gwarantujemy, że wykładzina PCV przez naszą ekipę zostanie wprowadzona do każdego pomieszczenia w sposób perfekcyjny.