Rolety antywłamaniowe zapewniają skuteczną ochronę przed włamaniem do obiektu. Polecamy je wszystkim klientom chcącym zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa nieruchomości.

Rolety antywłamaniowe dostępne są na zamówienie w dopasowanych rozmiarach. Ich cena zależna jest od stopnia zabezpieczenia, materiałów, z jakich są wykonane, oraz wymiarów.

Rolety antywłamaniowe – co musisz o nich wiedzieć?

Rolety antywłamaniowe zabezpieczają przed wtargnięciem do nieruchomości osób trzecich. Posiadają różną skalę skuteczności. Najlepsze są rolety posiadające oznaczenie RC6, w skali rozpoczynającej się od RC1. Warto decydować się na konstrukcje z atestami wydawanymi przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej. 

Można postawić na rolety ręczne lub elektryczne. Najnowocześniejsze są konstrukcje działające w pełni automatycznie, którymi można zarządzać zdalnie, przy pomocy aplikacji.

Skala skuteczności rolet antywłamaniowych

Skupimy się na najbardziej skutecznych roletach, które proponujemy naszym klientom. Posiadają one klasę od RC3 do RC6. Zabezpieczają dom przed włamaniem przy użyciu dowolnych narzędzi. Choć systemy te są droższe, można zabezpieczyć z ich pomocą dom przed włamywaczami dysponującymi nawet najbardziej profesjonalnymi akcesoriami.

Elektryczne rolety antywłamaniowe dostępne są w wielu różnych wariantach, w klasach od RC1 do RC6. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże wybrać odpowiedni wariant i odpowie na wszelkie pytania dotyczące montażu rolet antywłamaniowych.